Riteņkaplis ar maināmiem rīkiem

Riteņkaplis ar dažādiem maināmiem zemes apstrādes (augsnes kopšanas) rīkiem.

Pēc daudzu klientu lūguma, esam izveidojuši darbarīku, kas uzlabos jūsu dārza darbu kvalitāti, intesitāti. Ar šo universiālo un ergonomisko darbarīku jūs varēsiet ātri un ērti kaplēt, grābt, art, vagot, irdināt zemi, izmantot augsnes vēdināšanai un mēslošanai nepieciešamo darbību kopumu.
Riteņkaplis sastāv no pamatrāmja (rokturis, rāmis, ritentiņš) un vairākiem maināmiem zemes apstrādes darbarīkiem – dažāda platuma kaplis, vagotājs, trīszarains irdinātājs/kultivators un vienpusējais lemesis.
Darbarīks ir veidots tā, lai to varētu regulēt dažādiem auguma parametriem, kā arī katra cilvēka darba tehnikai.
Riteņkapļa salikšana un palīgrīku maiņa ir ērta, viegla un ātra.
Riteņkaplis būs ērti un viegli izmantojams darbā ar augsni, tai skaitā starp un gar augiem, dažādām apmalēm un vietās, kur ar lielākiem darbarīkiem nav ērta piekļūšanas iespēja.
Riteņkaplis dod iespēju ietaupīt mums tik svarīgo brīvo laiku, ātri un ērti veikt dārza apstrādes darbus, kā arī saudzēt veselību – samazināt slodzi mugurai un pleciem, kas rodas ilgstošas strādāšanas rezultātā.

Ja jums rodas jautājumi, jeb vēlāties uzzināt vairāk informācijas par mūsu produkciju, tad droši zvaniet

(+371) 26525431

Mūsu draugi

27.05.2016. tika noslēgts līgums Nr. SKV-L-2016/375 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.