Granulēts Organiskais mēslojums (10L)

Prece nav pieejama

Biohumuss (Vermikomposts) ir pilnībā dabīgs, unikāls mikrobioloģisks augsnes uzlabotājs. Vitamīni, minerālvielas, mikro un makro elementi un fermenti uzlabo augsnes auglību. Vermikompostu veido Sarkanās Kalifornijas sliekas pārstrādājot kompostētus kūtsmēslus. Lietojot vermikompostu, augļos un dārzeņos palielinās ogļhidrātu saturs, kā arī C vitamīna saturs pat par 60% salīdzinājumā ar gadījumu, kad nepielieto nekādu mēslojumu, raža nobriest pa 2-3 nedēļām ātrāk. Vermikompostā esošās augu barības vielas, salīdzinājumā ar sintētiskajiem (ķīmiskajiem) mēslošanas līdzekļiem, augi uzņem pat līdz 30% labāk, nitrāti samazinās 1.5 – 2 reizes.

6.75 

Ķīmiskais sastāvs

NPK 1,5-1-1,5
Kop slāpeklis (N) 1,5%
Kop fosfors (P2O5) 1%
Kop kālijs (K2O) 1,5%
Mitrums līdz 35%
Organiskā viela 33%
pHKCI 7-9

Lietošana

BIOHUMUSA GRANULU lietošanas daudzums atkarīgs no auga izmēriem

Dažādu veidu maziem stādiem 2-4 granulas
Stādiem augiem līdz 20 cm 10-12 granulas
Dārzeņiem zem katra stāda 10-12 granulas
Dekoratīvajiem un ogu krūmiem 250 ml zem katra stāda
Augļu kokiem 500 ml zem katra koka

 

Vermikompostēšana

Šeit mēs aprakstīsim sīkāk, kā mēs iegūstam augstvērtigo Vermikompostu jeb Biohumusu. Viss sākas ar kompostēšanas procesu. Komposta kvalitāte ir atkarīga no izejmateriālu kvalitātes, tādēļ iepērkam un izmantojam tikai svaigus izejmateriālus.

Lasīt vairāk

Mūsu draugi

27.05.2016. tika noslēgts līgums Nr. SKV-L-2016/375 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.